Tüm Türkiye'ye Kargo Bedava

100 TL ve Üzeri Seçili Birçok Üründe

Narwoo'nun Avantajları

 1. Ücretsiz Üyelik;

Narwoo’ya hızlı bir şekilde ücretsiz olarak üye olabilir, Üyeliğinizi ister kurumsal istersenizde bireysel olarak açıp, hızlı bir şekilde sıfır veya ikinci el ürünler ile varsa hizmetlerinizi ekleyip düşük işletme komisyonları ve de  yüksek karlarla satış yapabilir aynı zamanda kendinize veya işletmenize ait ürün veya hizmetleri çok uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.  Hemen üye olmak için tıklayın...

 1. Ücretsiz ve Sınırsız  Mağaza açma ve ürün ekleme ;

Narwoo’ya ücretsiz üye olup sınırsız sayıda ürün veya hizmet ekleyerek satış yapabilirsiniz. Ürün ekleme veya  mağaza açmada bir sınır olmadığı gibi ne kadar fazla ürün ekler ve mağaza açarsanız o derecede Narwoo size ozel satış komisyonları sunacaktır.  Hemen satışa başlamak için tıklayın.... 

 1. Ücretsiz Ve Uzun Süre Yayında Kalma ;

Satış için eklediğiniz bir ürün yada hizmet, ücretsiz olarak belli periyotlar dahilinde isteğinize bağlı olarak satış gerçekleştirilinceye kadar belli periyotlar dahilinde yayında kalır. Yayın periyodu dolan ürün veya hizmetlerinizi isteğinize bağlı olarak, basit ve hızlı bir şekilde, güncelleyip tekrar ücretsiz olarak yayına alabilir veya Pasif ederek satışını askıya alır yada tamamı ile sistemden kaldıra bilirsiniz.

 1. Düşük Satış Komisyonları :

Sadece yapılan satışlarda satış ücreti üzerinden banka komisyonu ve transfer masraflarına bağlı olarak Narwoo tarafından makul ve belli bir işletim gideri alınır. Buda yapılan satış ve eklenen ürün adedi ile satış miktarina bagli olarak size özel düzenlenebilir.

 1. Hızlı ve Güvenli Ödeme Alma ;

Mesafeli satış yönetmeliği ve 6502 sayılı tüketici kanuna uygun olarak, yapılan satışlarda ürünün alıcıya  tesliminden  itibaren en geç 15. günde satıcıya yapılan satışın ödemesi yapılır.   

 1. Ürün ve İşletme tanıtımınızı etkili  bir şekilde yapabilirsiniz;

Narwoo ile sadece ürün veya hizmet satışı yapmakla kalmaz aynı zamanda şirket, ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını da yapabilirsiniz. Firma vizyon ve misyonunuzu, rakiplerinizden farkınızı, kapasitenizi, akreditelerinizi hizmet ve ürünlerinizin farkını, özelliklerini,  nasıl kullanılacağını, montaj ve test kayıtlarını,  tanıtım ve reklam videolarını yayınlayarak hedef kitlenizi daha fazla ve hızlı etkileye bilirsiniz. 

 1. Sosyal Siteler ve platformlar da kaybolmayın ;

Etkili sosyal platform içeriği ve özelliği ile “satış yaptığınız” potansiyel müşterilerinizi veya kendiniz için “satın alma” yaptığınız üretici ve tedarikçileri takibe alarak kendi sosyal ağlarınızı veya gruplarınızı kurup hedef kitlenizi takibe alarak  direk iletişimde kalarak, para ve zaman harcamadan daha verimli ve dikkat çeken bir  pazarlama ile marketteki payınızı ve satışlarınızı katlayarak arttırabilirsiniz. 

 1. Sosyal E-Ticaret özelliği ile Kolayca Verimli Pazarlama ve Yüksek Satış hedeflerinizi Tuturun;

Narwoo’nun kendine ait sosyal özelliği aynı zamanda diğer tüm sosyal site ve platformlara açık olup bu platformlarda aralarında paylaşım yapabilme özelliği ile sizlerin veya çalışanlarınızın sosyal içerikli sitelerde kaybolmadan, yüksek çalışma veri ve odaklanmış dikkat ile dağılmadan, eğlenceli bir çalışma ortamında  çok iyi sonuçlar elde edebilir, para, zaman ve  güç kaybetmeden, çok düşük maliyetler ile  verimli pazarlama ve kaynaklarınızı boşa harcamadan daha fazla kitleye ulaşıp, karlı ve  en iyi satış hedeflerinizi yakalaya bilirsiniz.

 1. Alıcılarınız veya son kullanıcılarınız  ile direk iletişim ve takip halinde olun;

Narwoon’un sosyal özelliklerinden biri olan “Takib” özelliği ile İş ortaklarınızı, satın alma yaptığınız veya satış yaptığımız firmalar ile rakiplerinizi, potansiyel müşteri veya  kullanıcıları takibe alabilir, değişiklik, gelişme ve piyasa alışkanlıklarını anında görebilir, veya piyasaya duyura bilir, yaptığınız paylaşım ve yayınlar ile dikkatlerini çekebilir, satınalmalarınızda daha geniş ve karlı bir yelpaze oluşturarak çok daha karlı ve verimli satın almalar yapabilir, böylece ürün maliyetlerini düşürerek  satışınızı artırıp karlı- hızlı- verimli bir satış potansiyelini yakalaya bilirsiniz. ,  

 1. Perakende veya Toptan Satış yapabilme;

Ürünlerinizi siz ve müşterileriniz için en cazip olan toptan veya perakende satış yöntemlerinden hangisi veya hangileri cazip ise  tercih ederek satış  veya satın alma yapabilirsiniz. Böylece pazarlama veya satın almalarda daha esnek ve opsiyonel olarak hareket edebilirsiniz.

 1. Kadın  Girişimci ve Kooperatiflere Destek;

Kadın girişimci veya Kooperatif oluşumu iseniz ücretsiz üyelik, mağaza açma ve listelerde ücretsiz olarak öne çıkarılma ve en düşük satış komisyonları ile ürün ve hizmetleriniz çok rahat ve hızlı bir şekilde karli ve en düşük maliyetlerle satışa çıkarabilirsiniz. 

 1. Ön Piyasa Araştırması - Yeni  Ürün ve Hizmetler İçin Anket ;

Geliştirmekte olduğumuz yeni bir ürününüzün veya hizmetinizin ön market araştırmasını yaparak piyasada tutulma oranını, pazar payınızı veya marketteki ürününüzün geliştirilmesi için gerekli vede en değerlisi olan direk  kullanıcılara ait yorum ile geri bildirimleri  alarak ürünlerinizi daha da benzersiz yapıp yerel veya  uluslararası pazar payınızı artırarak marketteki konumunuzu daha da güçlendirebilirsiniz.

Hemen satışa başlamak için tıklayın.....

Sepetim
Ara Toplam 0.00 ₺
Kargo Tutarı 0.00 ₺

Genel Toplam 0.00 ₺
Sosyal Ticaret Tümünü Gör