Tüm Türkiye'ye Kargo Bedava

100 TL ve Üzeri Seçili Birçok Üründe

Ücretsiz Mağazanızı Hemen Açın

Hemen Narwoo'da Mağazanızı Ücretsiz Açın

Daha çok satış yapın, kazancınızı katlayın


Narwoo Hakkında

Narwoo, yüzlerce kayıtlı mağazasıyla Türkiye’nin önde gelen e-ticaret alışveriş platformudur. Her gün binlerce kullanıcı tarafından ziyaret edilen Narwoo'da siz de kolayca mağaza açabilir ve dilediğiniz kategoride satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Neden Narwoo'da Mağaza Açmalısınız?

Ücretsiz Üyelik Ve Mağaza Açma

Narwoo'ya ücretsiz bireysel yada kurumsal üye olabilir, satış yapabilirsiniz.

Ücretsiz Ürün Listeleme & Uzun Süre Yayında Kalma

Ücretsiz üye olup sınırsız ürün ekleyebilir ve ücretsiz listeleyebilirsiniz.

Düşük Komisyon

Ürünlerinizi düşük komisyonlar ile satın yüksek karlar elde edin.

Hızlı Ödeme Alma

Ürünün alıcıya tesliminden itibaren en geç 15. günde satıcıya yapılan satışın ödemesi yapılır.

Sosyal Ticaret

Sosyal içerikli sitelerde kaybolmadan para, zaman ve güç kaybetmeden, çok düşük maliyetler ile hedeflerinizi yakalayabilirsiniz.

Kadın Girişimci ve Kooperatiflere Destek

Ücretsiz üyelik, mağaza açma ve listelerde ücretsiz olarak öne çıkarılma ve en düşük satış komisyonları ile ürün ve hizmetlerinizi satışa çıkarabilirsiniz.

Ürün ve İşletme Tanıtımınızı Etkili Bir Şekilde Yapabilirsiniz

Firma vizyon ve misyonunuzu, rakiplerinizden farkınızı, kapasitenizi tanıtım ve reklam videolarını yayınlayarak hedef kitlenizi daha fazla ve hızlı etkileye bilirsiniz.

Sosyal Siteler ve Platformlarda Kaybolmayın

Tüm sosyal platformların özelliklerini içinde barındıran mağazamız ile etkili pazarlama yaparak satışlarınızı artırın.

Narwoo Satıcılarına hakkediş ödeme aktarım süresi

Satıcı tarafından Narwoo üzerinde ilan edilen ürün ve hizmetlerin ücretleri, Narwoo tarafından tahsil edilir.
Tedarikçi, Narwoo’yu kendi adına ücret ve bedelleri tahsil etme konusunda yetkilendirmiştir.
Bu hizmetin karşılığı olarak Narwoo, ürünlerin satışından gelen, kdv dahil toplam satış bedeli üzerinden, %2-16 arasında bir hizmet bedeli komisyonu alır.

Ödemeler;
satışı yapılan ürünün alıcıya teslimatından itibaren, Tüketici kanununa göre, 14 gün bekleme sürecinin tamamlanmasının hemen akabinde, komisyon, kargo, doping ücreti gibi kesintiler uygulandıktan sonra, 4 iş günü içinde satıcıya ödenir.

Narwoo’nun Diğer Pazaryerlerinden farkı nedir?

Genel olarak, Narwoo’da daha önce hiçbir pazaryeri ve e-ticaret sitesinde kullanılmayan, fikri tamamen kendine ait, lisanslı modül ve özellikler kullandık.

Özellikle, duvar, takip-takipçi, paylaşım, beğeni ve ürün videosu yapıları ile tedarikci mağazalarına daha fazla ziyaretçi çekilmesini sağladık.
Ürünlerin yanında, mağazaların da etkili tanıtımını yaparak, kullanıcıların satıcı ve ürünlerine güvenlerinin artmasında büyük rol oynadık.
Ayrıca bu özellikler ve Google kategori ağacı sayesinde, ürünleri, Google, Yandex, Yahoo gibi SEO arama motorlarında, çok daha hızlı listeleyerek, kolayca öne çıkmasını sağladık.

Bu sayede Narwoo tedarikçileri, çok daha az zaman ve efor harcayarak, ekstra maliyet yükünden kurtulup, ürünlerinin satış hızını ve potansiyelini arttırmalarını sağladık.

Narwoo'nun Tedarikcilerine sağladığı avantajlar

Son 6 yıldan beri, pazarlama dünyası, e-ticaret ve satış dünyasıyla, sosyal platformları inceledik.
Birbirine kesinlikle bağlı ve tamamlayıcısı olan bu yapılarla platformlar arasındaki kopukluk, satıcıların hem kâr marjını hem de satış verimini düşürüyordu. Bu analizler sonucunda, yeni nesil pazaryeri platformunda ilk defa kullanılan modül ve özelliklere sahip Narwoo’yu ortaya çıkardık.

Narwoo olarak, bu yönüyle, mevcut pazar yerlerinden farklı olarak, kullanıcı ve tedarikçilere, daha önce sunulmayan şu avantaj ve kolaylıkları getirdik.

  • Ücretsiz üyelik, sınırsız mağaza açma, sınırsız ürün yükleme, ücretsiz ürün güncelleme ve listeleme. Periyodik olarak süresiz yayında kalma. Bunların yanında diğer birçok pazar yerlerinde %30-35leri bulan yüksek komisyon oranları yerine, tedarikçilerin kâr marjını artıracak %2-16 aralığında değişen düşük komisyonlar uyguladık.
  • Satış öncesi ve sonrasında karşılaşılabilecek sorunlarda, her tedarikçinin rahatlıkla ulaşabileceği, Narwoo destek ekibi kurduk.
  • Narwoo içerisinde bulunan sosyal medya platformuyla, Firma-mağaza ve ürünleri ücretsiz olarak, Google, Yandex Yahoo arama motorlarında üst sıralara çıkartarak, daha hızlı ve etkili tanıtma imkânı sağladık.
  • Takip-Takipçi modülüyle hem müşterilerinin ihtiyaçlarını ve isteklerini hem de piyasa ve trend hakkında bilgi edinmelerini sağladık.
  • Narwoo’da ve diğer Facebook, Whatsapp, Twitter gibi sosyal paylaşım platformlarında, ürüne ait video, resim, döküman ve pos paylaşımlarıyla takipçilerinin dikkatini çekip, satışları hızlandırdık.
  • Tedarikçiler, Narwoo veya kendi stüdyolarında çekilmiş ürün tanıtım videolarını, ürün ve mağaza duvarında yayınlayabilir. Duvarda yayınlanan bu videolar, ürünü satın almak isteyen kullanıcıların dikkatini çekerek, ürün ve mağazaya karşı güven duyulmasını ve ürünün daha hızlı satılmasını sağlar.

Ücretsiz Mağazanızı Hemen Açın

Sepetim
Ara Toplam 0.00 ₺
Kargo Tutarı 0.00 ₺

Genel Toplam 0.00 ₺
Sosyal Ticaret Tümünü Gör